Joalis - detoxikační medicína

Joalis - detoxikační medicína

Před zakoupením výrobků Joalis doporučujeme navštívit Osvědčeného terapeuta, který Vám navrhne vhodnou detoxikační kúru. Pro zaručení optimálního a nejvyššího účinku výrobků Joalis je konzultace složení každé detoxikační kůry s terapeutem nutná. Terapeut skládá každou detoxikační kůru klientovi na míru dle jeho aktuálních potřeb a zjištěných zátěží. 

 

V centru Zdravé Já, v Rožnově pod Radhoštěm, Palackého 457 Vám vhodnou detoxikační kůru navrhne zkušená terapeutka MVDr. Zuzana Neřádová. 

Pro objednání využijte e-mail: neradova@cititsedobre.cz

 

Účinost vybraných preparátů byla ověřena klinickými studiemi.

 

Přípravky Joalis jsou doplňky stravy na čistě přírodní bázi zpracované specifickou informační technologií obsahující bylinné extrakty.

 

Preparáty Joalis jsou doplňky stravy na čistě přírodní bázi obsahující bylinné extrakty. Jejich výroba začíná mercerací vhodných bylin, které se pro každý jednotlivý preparát kombinují do nejlepších variací s cílem získat nejvyšší účinek. Hlavní předností všech produktů Joalis je však následné zpracování pomocí specifických informačních technologií, které optimalizují a zacilují účinek produktů v lidském organismu.

Detoxikační terapie pomocí preparátů Joalis má jednu důležitou výhodu. Jedná se o zcela neinvazivní metodu a nejedná se tedy o zásah do přirozeného fungování lidského organismu. Do těla nejsou vkládány žádné cizí látky. Právě naopak. Díky vyloučení toxinů dochází k opětovnému nastavení rovnovážných funkcí uvnitř těla, což má vliv na zlepšování zdravotního stavu.

Všechny produkty Joalis jsou schváleny jako doplňky stravy a při testech státními orgány byly kladeny vysoké požadavky na jejich kvalitu a čistotu. Tyto požadavky jsou bezezbytku splněny. Jako s doplňky stravy je však potřeba i s nimi zacházet. To znamená, že nenahrazují léky předepsané lékařem, ale vzhledem ke své podstatě je možné je kombinovat s jinými doplňky stravynebo i s předepsanými léky.

Jejich vývoj a výzkum je založen na dlouholetých zkušenostech mnoha terapeutů a jejich klentů. 

Text ze stránek wwww.joalis.cz

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Activ-Col
Doplněk stravy, tablety s obsahem probiotik a prebiotik Složení: 1 kapsle obsahuje: plnivo - škro..
443Kč
Bambi Oil 1
Dětský olej s měsíčkem a vitaminem E Složení: Paraffinum liquidum, Prunus dulcis oil, Isopro..
387Kč
Bambi Oil 2
Dětský olej s rakytníkem a vitaminem E Složení: Paraffinum Liquidum, Prunus dulcis oil, Isop..
387Kč
Bambi Oil 3
Dětský olej s šípkem, bisabololem a vitaminem E Složení: Paraffinum liquidum, Prunus dulcis ..
387Kč
Bioharmoni Set II
Doplněk stravy, sirupolihový komplex s rostlinnými výluhy a vitaminy. xdetail:Sada Bioharmoni je sou..
1 411Kč
Vitavite
Doplněk stravy, sirupolihový komplex s vitaminy. Obsahuje vitaminy B1, B6, B12, E, koenzym Q10 a kys..
384Kč
Používá se opensource systém OpenCart
Podpora Opencart
Zdravé Já © 2017